2014/03/28

Miejsca, które powinieneś zobaczyć będąc w USA -cz.1

Jeśli bycie FIT to również twój LifeStyle


Jednym z moich większych marzeń jest zwiedzenie Stanów Zjednoczonych, najlepiej objazd samochodem po najciekawszych miejscach w kraju. A, że bardzo mocno wierze w swoje marzenia to wiem, a nawet jestem tego pewny, że prędzej czy później, w mniejszym czy większym stopniu to się spełni. Ale do rzeczy. 

Są w USA takie miejsca, które przyciągają bardzo dużo turystów, mimo, że nie są to obiekty typowo turystyczne, mowa o siłowniach. Jeśli codzienne treningi to też Wasz styl życia, to gorąco polecam umieścić je w punktach zwiedzania będąc na urlopie w Stanach. 

Gold's Gym
Venice, Califorania

Gold's Gym

The Mecca of Bodybuilding, napis chyba mówi wszystko. Tę sieciówkę zna każdy, Gold's jest najbardziej znaną siłownia na świecie i to nie bez przyczyny. Kto znany ćwiczył w Goldzie? Powinienem raczej zapytać, a kto nie ćwiczył! Gwiazdy Hollywood, gwiazdy światowej sceny kulturystycznej no i oczywiście on, Mr. Olympia, aktor i Gubernator stanu California - Arnold Schwarzenegger. Nigdy nie wiadomo kiedy się tam znowu pojawi i w jakiej postaci...


1 komentarz:

  1. Ok. Kupuję auto na długi wyjazd. Czy takie sprawdzenie samochodu przed zakupem w Szczecinie ma sens - https://motocontroler.com/sprawdzenie-samochodu-przed-kupnem-szczecin-i-okolice/ ? Jak to widzicie? Wykryje to ewentualne problemy?

    OdpowiedzUsuń