2014/04/06

efitek, motywujemy nie od dziś!

e-fit motivation


Dzisiaj chciałbym przybliżyć wszystkim moją osobę. Pokaże dlaczego efitek, od strony motywacyjnej i nie tylko jest warty tego, aby tutaj wracać, polecać czy komentować.A więc tak, ze sportem jestem związany od dziecka. W czasach szkolnych co roku startowałem w rozmaitych zawodach. Od lekkoatletyki, w takich konkurencjach jak bieg na 100 m, 1000 m, sztafeta, skok w dal, pchnięcie kulą. Do zawodów w sportach grupowych, koszykówka, unihokej, oczywiście piłka nożna i trochę dłużej, i bardziej na poważnie piłka ręczna- do dziś żałuję, że przestałem trenować. Dziś największa moją pasja, która trwa już dobre 9 lat, jest wszystko to co związane jest z siłownia, I choć akurat na żadnych zawodach w sportach siłowych czy sylwetkowych nigdy startowałem, to nie wykluczam, że może się to zmienić. 

A więc siłownia. Jak już wspomniałem, trenuję bardzo długo. W swoim życiu widziałem już wiele siłowni w wielu miastach, trenowałem przelicznymi planami treningowymi, miałem różne diety. Zapoznałem się z CrossFit'em, z treningiem Kettlebell, a nawet niedawno ze StreetWorkout. Od ponad 2 lat jestem Instruktorem sportów siłowych i rekreacji ruchowej. Choć w tym zawodzie nie pracuję na co dzień. 

Od dawna też staram się motywować w jakiś sposób ludzi do wysiłku fizycznego. Mam kanał na YT, gdzie jeden z moich filmików, który mimo że jest słabej jakości (dodany 4 lata temu) ma już ponad 4 200 000 wyświetleń. No i oczywiście FanPages na FB, gdzie na dzień dzisiejszy można znaleźć ponad 500 przeróżnych motywujących zdjęć. 

To jest właśnie mój LifeStyle! Zapraszam;)

0 komentarze:

Prześlij komentarz