2014/04/24

Finał Ligi Mistrzów

Czyli coś głownie dla panów.


Atletico, Real, Chelsea czy Bayern 
po pierwszej kolejce półfinałów ciężko wskazać faworyta.


Nie wiadomo kto zagra w finale tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, ale pewne jest, że będzie to ciekawe widowisko, a dodatkowo każdy możliwy finał będzie niósł za sobą jakiś ciekawy podtekst...

Jeśli w finale spotkają się:
Atletico Madryt i Real Madryt -to będziemy mieli w finale dwa kluby z jednego miasta, a nic taki nie podkręca atmosfery jak pojedynki derbowe.

Jeśli zaś w finale spotkają się:
Atletico Madryt i Bayern Monachium -to będziemy mogli oglądać starcie debiutanta, który raz w swojej historii zagrał w finale (i go przegrał) kupę lat temu, z aktualnym mistrzem. Cóż to byłaby za sensacja, jakby zespół z Madrytu, pokonał Bawarczyków. A biorąc pod uwagę formę jednych i drugich, śmiało można powiedzieć, że wszystko jest możliwe.

Jeśli o puchar będą walczyć:
Bayern Monachium i Chelsea Londyn -to dodatkowo będziemy mieli starcie Guardioli z Mourinho,  a wiadomo, najwięksi rywale jeszcze z ligi hiszpańskiej, na pewno będą chcieli pokazać swoją wyższość w nowych klubach.

Natomiast jak w ostatnim meczu LM spotkają się:
Chelsea Londyn i Real Madryt -to będzie to ponownie spotkanie Mourinho, ale tym razem, że swoim poprzednim klubem. I znowu, Portugalczyk będzie chciał pokazać swoją pozycję trenerska. Ale Real i jego piłkarze, na pewno też pokażą, że są drużyną z charakterem, bez względu na to kto jest trenerem.

Nic tylko czekać na drugą rundę półfinałów, no i oczywiście sam finał.


atletico madrid

real madrid

chelsea london

bayern munchen

1 komentarz:

  1. Już wszystko wiadomo -Derby Madrytu, to będzie coś;)

    OdpowiedzUsuń