2014/04/01

Meble z palet do ogrodu i na taras

A może i do mieszkania.

Kilka dni temu rozmawiałem z bratem, na jednym z komunikatorów internetowych, gdzie on poruszył temat foteli z palet. Zapytał czy widziałem kiedyś meble z paletę, bo on właśnie sobie takie zrobił. Początkowo nie miałem pojęcia o czym on w ogóle do mnie pisze, póki nie wysłał mi zdjęcia.

meble z palet

Pierwsza reakcja po otworzeniu foto to uśmiech na twarzy, ale po chwili zastanowienia stwierdziłem, kurde zajebiste. Tym bardziej, że to nie jest jeszcze efekt końcowy, bo baruje kilku desek i poduszek. Jak się później okazało pomysł został wzięty stąd...


Co ciekawe takie meble to nie jest już żadna abstrakcja, a coraz częstsza inspiracja przy projektowaniu wystroju mieszkań, jak widać poniżej;)

5 komentarzy:

 1. Meble z palet, od czasu kiedy je pierwszy raz zobaczyłam, zachwyciły mnie niesamowicie! Raczej na tarasie niż w domu, ale efekt super

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie;) Trochę dobrych chęci o kreatywności. A można mieć w ogrodzie całkiem fajne meble;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Można także zobaczyć ciekawe meble z palet tutaj http://eco-deco-art.weebly.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiecej inspiracji znajdziesz na: https://www.facebook.com/paletowe.meble.ogrodowe/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne pomysły. Całkiem dużo słyszałam o meblach z palet, ale w sumie nigdy nie widziałam czegoś takiego na żywo. Te pomysły bardzo mi się podobają i chyba spróbuję coś takiego zrobić w moim nowym mieszkaniu, które kupiłam tutaj https://lokum-deweloper.pl/mieszkania/. Tym bardziej, że zawsze marzył mi się taki przytulny kącik na balkonie.

  OdpowiedzUsuń