2014/06/26

Czarno-biały wystój mieszkania. Czy może być ładny?

Przeglądając różnego rodzaju portale, serwisy społecznościowe itp. Zauważyłem, że coraz większą popularność zdobywa wystrój wnętrz o kolorystyce czarno-białej. I choć ja sam bym nigdy sobie w ten sposób nie urządził, żadnego z pomieszczeń w domu, to muszę przyznać, że tego typu barwy mogą całkiem dobrze się prezentować.

czarno-biała sypialnia


Przy wyborze takiej kolorystyki ważne jest, aby to biel była kolorem bazowym, przeważającym w pomieszczeniu. Ponieważ w pokoju o niezbyt dobrze rozłożonych barwach, możemy po prostu czuć się źle.

Jeśli natomiast chcemy wyeksponować jakiś jeden konkretny przedmiot. Wystarczy, że będzie on w innym kolorze. Tylko dzięki temu, automatycznie stanie się elementem w pierwszej kolejności przyciągającym uwagę.

Czarno-białe wnętrze, całkowite przeciwieństwo kolorowego wystroju, które lepsze? Według mnie to drugie, choć pierwsze ma to coś, co zmusza do refleksji...Wszystkie zdjęcia załączone w tym poście zostały pobrane z internetu.


3 komentarze:

  1. Jak dla mnie black and white to klasyk i świetnie sie czuje w takich pomieszczeniach .

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jak pisałem, nie mógłbym mieszkać w mieszkaniu z takim wystrojem, ale mimo wszystko zachwyca mnie ono;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja uwielbiam czarno-białe wnętrza i uważał, że wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. I wcale nie są zimne, jak wielu ludzi uważa. Ja w moim nowo kupionym mieszkaniu tutaj https://lokum-deweloper.pl/mieszkania/ postanowiłam w sumie urządzić tak niemal całe wnętrze i wszystko wygląda pięknie.

    OdpowiedzUsuń