2014/06/02

Kolorowy zawrót głowy -aranżacje wnętrz.

Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuję. Jeśli chodzi o aranżację wnętrz, jedni wolą nowoczesny wystrój, inni starodawny. Natomiast w kolorystyce od jakiegoś czasu panuję moda na barwy achromatyczne. Czyli biel, czerń, i wszystkie stopnie szarości. Standardem jest również aranżacja bazująca na jednym głównym kolorze, i kilku jego odcieniach.

Mniej standardowa, ale równie popularna jest kolorowa kompozycja wnętrza. Przeciwnicy tego typu barw, twierdzą, że wprowadzają one chaos do pomieszczenia. Natomiast zwolennicy uważają, że wprowadzają pozytywny nastrój. I faktycznie kolorowe wnętrza są o wiele radośniejsze. A ich umiejętne połączenie wcale nie musi wnosić do pokoju bałaganu.

kolorowy zawrót głowy

pastelowe koloryWszystkie zdjęcia załączone w tym poście zostały pobrane z internetu.6 komentarzy:

 1. Co prawda to nie jest do końca mój styl, ale moja córka uwielbia takie zestawienia kolorystyczne. I właśnie taki będzie jej pokój, ponieważ właśnie jesteśmy w trakcie urządzania naszego nowego mieszkania kupionego od Lokum Deweloper. Myślę, że jeszcze miesiąc i będziemy mogli się nareszcie wprowadzić:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ładnie to u Ciebie wygląda, ale ja raczej jestem z tych osób, które wolą stonowane wnętrza i jednolite kolory, dlatego tak bardzo podoba mi się to, co teraz jest nowoczesne. Jestem aktualnie świeżo po remoncie i jestem zachwycony tym, jak teraz wygląda moje wnętrze. Jeśli też coś zmieniacie, to ja chętnie polecam Wam stronę https://designtown.pl/ . Tam znajdziecie meble idealne do Waszych wnętrz. Wydaje mi się, że mają taką ofertę, że każdy znajdzie u nich to, co najbardziej mu pasuje. Ja znalazłem, dlatego polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiam się, czy żaluzje pionowe to dobry wybór i wiem, że coraz więcej osób się na nie decyduje. Nie wiem tylko jednak, do jakich okien i do jakich pomieszczeń pasują najbardziej. Jeśli też poszukujecie takich produktów, to koniecznie powinniście sprawdzić sobie producenta https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/zaluzje-pionowe-verticale . Oni zdecydowanie zadbają o to, aby stworzyć dla Twojego domu i mieszkania najlepsze rolety, które się Wam spodobają. Rolety to inwestycja, więc warto wybrać najlepsze jakościowo produkty. Wtedy się nic z nimi nie dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie bardzo dużo kolorów jest w tych wnętrzach i nie wiem czy akurat każdemu to by odpowiadało. Ja za to jestem zdania, że doskonałym rozwiązaniem jest korzystanie z dobrych jakościowo materiałów do wnętrz. Sama je kupowałam w https://artcorestudio.pl/ i jestem zdania, że był to bardzo dobry wybór.

  OdpowiedzUsuń