2014/06/17

Nietypowe dekoracje i wykończenia wnętrz

Wielu ludzi na ogół wykańcza swoje mieszkania dość standardowo. Na pewno jednym z powodów takich działań są pieniądze, a raczej ich brak. Natomiast jeśli gotówki jest już więcej, zaczynamy decydować się na realizacje coraz to śmielszych pomysłów. Ludzie lubią się wyróżniać, a dlaczego nie mieliby tego robić prezentując swoje cztery kąty, znajomym.

Jak widać, nawet bez dużego budżetu, można wymyślić coś ciekawego.


 Albo tak jak w tym przypadku, wystarczyło tylko oświetlenie, aby pokój stał się planem filmowym prosto z horroru.


Ślizgawka czy huśtawka, a może domek na drzewie? To mógłby być najcięższy wybór dziecka w całym jego życiu...
Tutaj już wyższy poziom zaskakiwania gości.


Ponownie małym kosztem, ale ze smakiem.


 A jeśli zaskakiwanie znajomych to dla nas za mało, wyjdźmy na ulice...


8 komentarzy:

 1. Największe wrażenie robi łazienka... masakra;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite, najbardziej podoba mi się ten żyrandol z drugiego zdjęcia. W pokoju z takim oświetleniem rzeczywiście można przeżyć chwile grozy :) Jeśli ktoś lubi oczywiście. Ci, którzy nie przepadają za horrorami mogą postawić na inne nietypowe dekoracje, fajnym pomysłem są np. kalendarze na różnych przedmiotach codziennego użytku jak kredki, metr czy filiżanka, http://www.mgkalendarze.pl/ciekawostki-o-kalendarzach/zaskakujace-i-nietypowe-ksztalty-kalendarzy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście prosty kalendarz może być czymś ciekawym;) Opcja z magnesami wygląda super;)

   Usuń
 3. Świetne są te dekoracje! Moje mieszkanie jest aktualnie w trakcie remontu. Wymianie ulegają wszystkie instalacje, w tym elektryczna. Na szczęście wszystko co niezbędne, nabędę tutaj: https://interblue.pl/dzwonki-i-domofony,c,108/. Gdy już remont zostanie zakończony, na pewno zainspiruję się wymienionymi przez Ciebie przykładami.

  OdpowiedzUsuń
 4. To wszystko jeszcze przed nami. Na razie robimy elektrykę naszego salonu. Nie wiem, ile jeszcze to potrwa, ale mam nadzieję, że niedługo. Już chciałabym wybierać dekoracje. Bardzo fajne gniazda widziałam na https://www.asaj.pl/gniazda-230v więc jeżeli też planujecie taki remont, to zerknijcie sobie. Może się Wam to naprawdę spodobać.

  OdpowiedzUsuń