2014/07/07

Dziennik Treningowy -Tydzień 3

Chwila odpoczynku na Gdańskiej plaży po środowym treningu. Reebok ZigNano.


Trzeci tydzień dziennika treningowego dobiegł końca. Zdecydowanie zaliczę go do udanych. Dużo aktywności fizycznej. Czterokrotnie gościłem na siłowni, a dzięki dobrej pogodzie przejechałem całkiem sporo kilometrów na rowerze, -przy okazji odwiedzając mój ulubiony gdańskim Park im. Ronalda Reagana, gdzie na siłowni "pod chmurką" wykonuje moje krótkie treningi z drążkiem i poręczami. 

dziennik treningowy -tydzień 3
Sprawdź również Tydzień 2


Jednym z fajniejszych dni w tym tygodniu była środa. Miałem wolne od pracy, zaplanowałem sobie intensywny dzień treningowy. Wstałem o 6 rano, zjadłem śniadanie i poszedłem na siłownie. Standardowo trening FBW, ale trochę odpuściłem plecy i klatkę. Na tych partiach zrobiłem tylko lekki trening, taki bardziej rozciągający. A to dlatego, że na dalszą część dnia zaplanowałem sobie na te mięśnie, trening na świeżym powietrzu. Niestety z ładnego słonecznego poranka zrobiło się burzowe popołudnie i moje plany legły w gruzach. Myślałem, że już tak będzie do końca dnia, ale na moje szczęście po godzinie osiemnastej się rozpogodziło i wystarczyło już tylko podjąć decyzję, która nie mogła być inna jak wyciągniecie roweru z piwnicy i w drogę. Po dojechaniu na miejsce i zrobieniu treningu klatki i pleców, pozwoliłem sobie na chwile odpoczynku i refleksji na  plaży, gdzie zresztą zrobiłem zdjęcie widniejące powyżej. Po powrocie kolacja, mój ulubiony omlecik, na którego przepis znajdziesz TUTAJ. Do tego na zdjęciu poniżej, dodałem dodatkowo kakao.

omlet z płatkami owsianymi


Reszta tygodnia była też dość intensywna, szczególnie weekend. W sobotę trening na powietrzu, chyba w największym słońcu, było ciężko, ale trening wykonany w całości - 5 serii podciągania i 5 pompek na poręczach.

podciąganie na drążku

pompki na poręczach


Później już tylko relaks, czyli kalifornijska, Venice Beach na plaży w Brzeźnie... ;) koszuleczka prosto z L.A. (dzięki Grzechu;))

"W swoim życiu nigdy nie będziesz w momencie, w którym będzie akurat ten odpowiedni czas, by zrobić coś wielkiego. Jeśli czekasz na tą perfekcyjna chwilę, idealny czas. To on nigdy nie nadejdzie... Wiesz co musisz zrobić? Musisz STWORZYĆ ten idealny czas!!!" -YouTube

0 komentarze:

Prześlij komentarz