2014/07/14

Dziennik Treningowy -Tydzień 4

Sprawdź Tydzień 3


Kolejny tydzień dobiegł końca! Zawsze byłem ciekawy ile w ciągu miesiąca, trzech miesięcy czy roku, odbyłem treningów siłowych. Ile zrobiłem serii, ile przejechałem kilometrów na rowerze, itd. Lubię statystyki, a teraz gdy prowadzę dziennik treningowy mam szanse je urzeczywistnić. Co prawda, na razie zapisuję tylko rodzaje aktywności w ciągu tygodnia. Ale zmieni się to z dniem 1 września, ponieważ zaczynam projekt "Lato 2015". Od tego dnia dziennik treningowy będzie dużo bardziej szczegółowy, będą zamieszczane dokładne plany treningowe, relacje z przebiegu treningów, itp. Zapraszam wszystkich do obserwowania moich poczynań, jak i do trenowania razem ze mną. Służę radą, odpowiem na pytania;)

"Wyzywam Cię, abyś zainwestował czas! Wyzywam Cię abyś spędził godziny by poznać to kim jesteś! Rzucam Ci wyzwanie, abyś znalazł się w miejscu, gdzie nikt Cię nie lubi i wcale Ci to nie przeszkadza! Dlaczego? Bo nie starasz się ich uszczęśliwić. To Ty starasz się coś osiągnąć... Możesz żyć swoimi marzeniami!"Wracając do tematu statystyk, chciałbym dzisiaj w skrócie przedstawić ostatnie 4 tygodnie (powiedzmy miesiąc) moich treningów.

Trening siłowy
-16 wizyt na siłowni po około 1 godzinie
Przejechane km na rowerze
-341
Przebiegnięte km
-7
Liczba treningów siłowych na powietrzu
-7
Liczba osobnych treningów brzucha
-7

Wypadałoby się teraz do tego odnieść. A więc 16 wizyt na siłowni + 7 treningów na powietrzu + ok. 22h spędzone na rowerze (zakładając śr. prędkość 16km/h) + ok. 1h biegania, pomijając trening brzucha, daje 46 treningów w ciągu 28 dni. 1,64 treningu na dobę, wniosek -PRZETRENOWANIE TO MIT!batoniki owsiane
 Niedzielny deser, słodko, ale zdrowo. Czyli batoniki owsiane!


Mimo, że biegacz ze mnie żaden i prócz rozgrzewki na siłowni mało kiedy zdarza mi się jeszcze pobiegać, więc moje dystanse i czas nie powalają. Tak czy siak staram się od czasu do czasu zmobilizować na lekki trening tego typu. Tak właśnie było w niedziele, godzina 6 rano cicho i pusto nawet na Trójmiejskiej obwodnicy, tak można ćwiczyć!;)
Cały tydzień przebiegł spokojnie, nawet ciężki tydzień w pracy nie zepsuł dobrego nastawienia i ogólnej motywacji do treningu. Poniżej jeszcze zdjęcie z niedzielnego treningu na siłowni.0 komentarze:

Prześlij komentarz