2014/07/20

Dziennik Treningowy -Tydzień 5

Sprawdź Tydzień 4


Kolejny tydzień za mną. Dość mało aktywności fizycznej, z czego nie jestem zadowolony. Niestety miałem ciężki tydzień, od poniedziałku do soboty, od rana do wieczora w pracy. Mimo to zdołałem chociaż co nieco poćwiczyć. Niedziela już wolna, pogoda ładna, więc nie mogło zabraknąć roweru, treningu na świeżym powietrzu i plażowej regeneracji. Od razu poczułem się lepiej,  intensywne dni wprawiają mnie w dobry nastrój.

A tak wyglądała dzisiaj (20-07-2014) Gdańska plaża, tłumu ludzi, nawet KFC postanowiło na tym zarobić, choć kolejek wielkich nie widziałem. Czyżby społeczeństwo, zrozumiało jak ważne jest zdrowie?:)Przede mną, teraz sześć nocnych zmian w pracy. Które z resztą bardzo lubię, ponieważ mam całe dnie wolne. Sen ograniczam do minimum, w łóżku jestem zazwyczaj około 6:00, a o 10.00, najpóźniej o 11.00 jestem już na nogach (Ograniczenie snu na dłuższą metę). W związku z czym na ten tydzień grafiki aktywności fizycznej pęka w szwach. Ale o tym w kolejnym poście;)


A dzisiaj jeszcze tylko fotka prezentująca aktualną formę i mogę iść spać. "Nie daj sobie nigdy wmówić, że czegoś nie potrafisz! Masz jakieś marzenie, spełnij je... Chcesz czegoś, to walcz! I już."0 komentarze:

Prześlij komentarz