2014/07/03

Najlepsze buty do biegania i nie tylko - Reebok ZigNano

moje ZygNano
Zdjęcie z wczorajszego treningu, sprawdź mój Dziennik Treningowy;)


Zacznę od tego, że możecie wierzyć lub nie, ale buty na zdjęciach mam już prawie 3 lata (zdjęcia robione w przeciągu ostatnich 5 dni). Mam je na nogach regularnie przynajmniej kilka razy w tygodniu. Używam ich na siłowni, gdzie np. podczas treningów nóg, muszą wytrzymywać na prawdę duże obciążenia. Od czasu do czasu w nich biegam i jeżdżę na rowerze. Zdało się również wejść (i zejść) na Śnieżkę. Także na wytrzymałość nie mogę narzekać.

Jeśli chodzi o wygląd to zdania są podzielone, choć wg mnie wyglądają fenomenalnie. Kolorystyka świetna, mimo braku udziwnień wyróżniają się z tłumu. Ich prezencja wskazuję na nieprzeciętną wygodę i takie właśnie są. Miękkie, lekkie, przewiewne, stabilne, a o obtarciach nie ma mowy.

Początkowo, buty kosztowały bodajże 450 zł. Mi udało się je kupić za 250 zł i właśnie za tyle można je dzisiaj dostać. Jak się dobrze poszuka to nawet taniej. Dodam jeszcze, że Reebok wypuścił kilka modeli tego obuwia, a ten post dotyczy tego jednego, konkretnego jaki widnieje na zdjęciach. 


Podsumowując, buty Reebok ZigNano są idealnym obuwiem sportowym. Zakochałem się w nich na amen, dlatego piszę tego posta. Polecam je każdemu! Sam na pewno kupię je ponownie, jak tylko te mi się rozlecą...


To nie jest reklama!

0 komentarze:

Prześlij komentarz