2014/07/11

Reserved - letnia kolekcja American Dream 89'

reserved

T-shirt'y z nadrukiem dużej grafiki to żadna nowość. W sieciówkach w ubiegły roku zdecydowanie górowały klimaty prosto z kreskówek. Postacie z bajek na koszulkach, można je było spotkać chyba w każdym sklepie. Natomiast w tym roku, zdecydowanie motywem przewodnim są podróże. T-shirt'y z nadrukami różnych miejsc i miast zasypały sklepowe pułki.

Muszę przyznać, że taki klimat jest stanowczo w moim guście. A że kilka dni temu po przejrzeniu szafy stwierdziłem, że "nie mam w co się ubrać", nie było innej opcji jak wybrać się na lekkie zakupy. Po bliższym zapoznaniu się z ofertą handlową sklepów w pobliskiej galerii, doszło do mnie, że nie będą to szybkie zakupy w pierwszym lepszym sklepie. Szukałem czegoś w stylu USA, NY, LA, Miami, i nie znalazłem praktycznie nic. I kiedy już traciłem nadzieje na udane zakupy, trafiłem do Reserved. 

Po kilku minutach chodzenia po sklepie miałem w ręce już siedem koszulek, które mi się podobały. Niestety na trzy z nich, nie było mojego rozmiaru. Ale cztery pasowały jak ulał i ostatecznie zostałem ich właścicielem. O samych koszulkach powiem krótko. Gruby materiał, 100% bawełna. Każda jedna dobrze leży. No i ta grafika, idealna. Raz, że wygląda na trwałą, a dwa -sami zobaczcie... Nie pozostaje mi nic innego jak polecić ten sklep, amatorom dobry t-shirt'ów.


Artykuł nie jest reklamą!2 komentarze:

  1. Kocham T-shirty z nadrukami, są świetne, stylowe i pomysłowe. Doskonałe do większości stylizacji (chociaż żadna ze mnie blogerka modowa). Dobry wybór.

    OdpowiedzUsuń
  2. No i przede wszystkim wygodne. Koszule to dla nich żadna konkurencja :)

    OdpowiedzUsuń