2014/08/25

Dziennik Treningowy -Tydzień 10

dziennik treningowy
Sprawdź Tydz. 9, zobacz zdjęcia z "Operacji Żagle Gdyni"


W porównaniu z pierwszymi tygodniami Dziennika Treningowego, zauważyć można spory spadek kilometrów przejechanych na rowerze. Wiąże się to z kiepską pogodą i zbliżającym się końcem wakacji. I choć pogoda jeszcze ma być (podobno) to mimo wszystko tego roweru będzie coraz mniej. Ze względu na elastyczny plan treningowy w ostatnich tygodniach, nie raz przekładałem trening siłowy, aby pojeździć rowerem i przy okazji gdzieś na powietrzu zrobić też lekki trening. Natomiast na wrzesień gotowy mam już konkretny rozkład ćwiczeń, w którym nie będzie żadnego przekładania i odpuszczania. Tydzień będzie napięty, siłownia -4x w tyg, + w dni nietreningowe, czyli 3x w tyg. trening brzucha. Codziennie też rozciąganie.plan treningowy


Dzisiaj jeszcze tylko ogłoszenia parafialne. Na blogu powstał nowy dział Atlas Ćwiczeń, w którym będę przedstawiał i opisywał różne ćwiczenia począwszy od standardowych ćwiczeń siłowych,  CrossFit'owych, po takie, które można wykonać w domu bez żadnego sprzętu. Będą też ćwiczenia z różnymi akcesoriami, np. kettlebell, TRX, worki bułgarskie i wiele innych. Dodatkowo do każdego artykułu, na kanale YT, będą powstawać krótkie filmiki, w których będę przedstawiał poszczególne ćwiczenia. Ze względu na różne ograniczenia, filmiki będą pojawiać się z opóźnieniem w stosunku do artykułów. Ale na pewno raz w tygodniu będzie coś publikowane. Pierwszy film adnotacją do posta Muscle Up -wykonanie, ćwiczenie pomocnicze, poniżej. Zapraszam do oglądnięcia.
I na koniec selfie z czwartkowej wycieczki rowerowej...

selfie rowerowe"I jeśli nie wiesz po co się tutaj pojawiłeś, jeśli nie wiesz po co tu jesteś. Zachęcam Cię, abyś znalazł swój cel, znaczenie swojego życia. Znajdź ten powód, żeby budzić się każdego dnia i dążyć do celu!"


0 komentarze:

Prześlij komentarz