2014/10/29

Największa tajemnica dobrego wyglądu!

największa tajemnica dobrego wyglądu!
              fot.Brian Moss

Każdy chciałby dobrze wyglądać, lecz niestety nie każdemu udaje się zrealizować swój cel. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że nie znają oni największej tajemnicy dobrego wyglądu, która jest bardzo prosta.Nie ważne jak chcesz wyglądać:

-czy chcesz mieść super wyrzeźbioną sylwetkę
                    Ryan Terry

-czy może chcesz być największym skurwielem w mieście i nie tylko,
                    Phil Heath

-a może chce mieć ładną pupe i smukłe nogi,
               Chicken Tuna

-albo po prostu wysportowane ciało,
               fot. bodyrock.tvA więc nie ważne jaki jest twój cel, wystarczy, że poznasz największą tajemnice dobrego wyglądu i się do niej zastosujesz, a spełnisz swoje marzenia. Tą tajemnicą jest WYTRWAŁOŚĆ, bądź wytrwały w dążeniu do celu, przestań narzekać i skończ z wymówkami: nie chce mi się ćwiczyć, nie mam czasu dobrze zjeść, boli mnie głowa, jest już późno, pada deszcz, jestem zmęczony, itd. Skończ z tym i weź się do roboty, idź na trening! 


"Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku.Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu" - Jacek Walkiewicz3 komentarze:

  1. Może nie tylko trening? Odżywianie powinno być zbilansowane, nawet jeśli jesteśmy na określonej diecie. Od tego zależy sukces - dlatego do sprawdzenia zbilansowania warto sprawdzić i korzystać z dziennika diety.

    OdpowiedzUsuń
  2. Poza tym kwestie zdrowotne. Jeśli pojawia się problem, to polecam poradnię ortopedyczną w Krakowie i tutaj nie ma co zwlekać - https://efficlinic.pl/ortopedia/poradnia-ortopedyczna/ Czekanie na wizyty na fundusz mija się z celem.

    OdpowiedzUsuń