2014/12/19

People Are Awesome: Motivation by Trec

                        fot: facebook/trecnutrition

Jeszcze w wakacje pisałem o akcji motywacyjnej organizowanej przez TrecNutrition. Sporo czasu już minęło, ale w końcu jest, właśnie się ukazał docelowy filmik -People Are Awesome.Zaczęło się od konkursu, który miał wyłonić osoby, które w docelowym filmie się znajdą. A że chciałem wziąć w tym udział, więc nagrałem swój filmik...Kolejnym etapem, było nagranie następnego filmiku, którego jakaś część miała zostać użyta w ostatecznym projekcie. 

W związku z tym, że było lato, w moim przekonaniu grzechem byłoby nie nagrać czegoś na świeżym powietrzu. Dlatego podczas rowerowej wycieczki do Sopotu, nagrałem większość ujęć. Poniżej dwa screeny z tych nagrywek, a TUTAJ link z opisem całego dnia i większą ilością zdjęć.

muscle up

dipsNa koniec jeszcze tylko kilka słów o docelowym filmie. Cóż, wyszedł zajebiście. Super motywująca muzyka idealnie pasująca do całości. Do tego rozmach, bo jak informuje Trec, w filmie wzięło udział ponad 100 osób! Wśród nich znalazłem się oczywiście ja :P (3:50, 4:51, 5:05) i takie osoby jak np. Przemysław Saleta, Michał Karmowski czy słynny nowojorski Hannibal for King... Zapraszam do oglądnięcia;)
0 komentarze:

Prześlij komentarz