2015/01/27

Nie marnuj czasu! Poświeć dziś...

greg plitt

"Wykorzystaj CZAS, który masz tak, by wyciągnąć z niego jak najwięcej. Bo kto wie, ile nam go jeszcze pozostało." -Greg PlittMasz ciało zdolne by dokonać wszystkiego co zechcesz. Gdy naprawdę wiesz czego chcesz, bez względu na to, co to jest, łącząc umysł i ciało, zaczynasz rozkwitać. A podróż do celu będzie tym co zapamiętasz najlepiej. To nie meta da Ci chwałę, tylko podróż. To właśnie podczas swojej wyprawy uczysz się wartości płynącej z ciężkiej pracy i w jaki sposób działać by przerodzić każde marzenie w rzeczywistość. 

Za każdym razem, gdy zawiodłeś, nie dlatego, że bark ci było umiejętności. Ale dlatego że bark Ci było serca. Jest nie do zaakceptowania. Włóż jak największy wysiłek w każde życiowe przedsięwzięcie. Bo różnica między tym czy ktoś wygrywa czy przegrywa nie ma nic wspólnego z genetyką, nie ma nic wspólnego z potencjałem. Wygrywa ten, kto ma w sobie WYTRWAŁOŚĆ!

Kiedy rozpoczniesz swoją podróż do celu, musisz wiedzieć, że będziesz spadać w dół, zanim zaczniesz piąć się w górę. Ale kiedy to już nastąpi, wzniesiesz się wyżej niż kiedykolwiek byłeś. Dlatego poświęć dziś, dla lepszego jutra!
Post w całości jest cytatem fragmentów różnych wystąpień śp. Greg'a Plitt'a. Mam nadzieje, że ich połączenie i edycja się udała. A ten krótki wpis stał się dobrym tekstem motywacyjnym;)

1 komentarz:

  1. Super :)
    Zapraszam serdecznie TU
    http://fitella.blogspot.com/
    Dieta fit, przepisy, ćwiczenia, naturalne kosmetyki ♥

    OdpowiedzUsuń