2015/02/16

Kevin Levrone -galeria zdjęć

kevin levrone


Kevin Levrone, czyli waga ciężka w kulturystce. Dla tych co go nie znają poniżej kilka podstawowych informacji.Kevin, w połowie Włoch, w połowie Amerykanin. Startujący w przeróżnych zawodach kulturystycznych, głownie w latach 90'. Jego największe sukcesy w karierze zawodowej to dwukrotna wygrana Arnold Classic w latach 94' i 96'. Siedmiokrotnie stawał na podium największych i najbardziej prestiżowych zawodów Mr. Olympia, lecz nigdy nie udało mu się ich  wygrać. 

Z mojego punktu widzenia Levrone, mimo że był potężnym gościem to jakoś szczególnie nie wyróżniał się spośród innych zawodników PRO. A głównym powodem, dla którego postanowiłem zrobić o nim wpis jest fakt, iż 28 lutego -1 marca w  Gdańsku będą odbywać się fit targi pod nazwą Fit Festival. I właśnie na tej imprezie pojawi się Kevin Levrone promujący swoją nową markę suplementów. Tak więc wszystkim pasjonatom sporów siłowych polecam się wybrać:)

Więcej informacji o Fit Festivalu na oficjalnym fp na FB


Kevin od kilku lat nie startuję już w zawodach i postanowił wrócić do "normalniejszej" wagi. Na poniższym zdjęciu z prawej strony dość aktualna forma (rok ok. 2013).źr zdj, i oficjalna strona www.levronereport.com

4 komentarze: