2015/03/02

Fit Festival Gdańsk

Fit Festival Gdańsk
                 fot. facebook.com/fit.festival.sport.zdrowie.uroda

Debiuty 2015, Cross Baltic Challenge, Cash Bench Press, Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu i różne maratony fitness, to główne wydarzenia jakie towarzyszyły w ostatni weekend Fit Festival'owi w Gdańsku.Super atmosfera, tłumy ludzi, imprezy, wystawcy, w dwóch słowach -udane targi. Strzałem w dziesiątkę okazało zrobienie w jednym czasie w tym samym miejscu kilku dużych imprez sportowych. 


Tegoroczne Debiuty po przeniesieniu z Ostrowi Mazowieckiej do Gdańska zanotowały rekord frekwencji wśród zawodników, co z resztą nie jest już niczym zaskakującym, bo PZKFiTS wzrost odnotowuję co rok. Z roku na rok rośnie też poziom imprezy, coraz częściej debiutanci jeszcze tego samego roku podbijają Mistrzostwa Polski. 

Męska Sylwetka

Bikini Fitness

Więcej zdjęć w oficjalnej galerii http://www.musculardevelopment.pl/


Drugim największym wydarzeniem tych targów był Cross Baltic Challenge. Jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Frekwencja również dopisała, w kategorii męskiej, ale również i w damskiej. Gdzie dziewczyny pokazywały m. in. że dwadzieścia podciągnięć na drążku to dla nich pestka. 

Cross Baltic Challenge

Cross Baltic ChallengeArmwrestling i wyciskanie sztangi na ławce z perspektywy pasjonatów zapewne jak najbardziej ok, choć mnie specjalnie nie zaciekawiły.  Inne atrakcje, dla pań szczególnie atrakcyjne, różne maratony odbywające się przez cały dzień.

maraton

Hardcorowy Koksu
Było też Hardcorowo;)


Był też Kevin Levrone, jeden z najlepszych kulturystów lat 90. O którym pisałem TUTAJPoniżej jeszcze trzy zdjęcia autorstwa facebook.com/fit.festival.sport.zdrowie.uroda
Wyciskanie sztangi na ławce

Armwrestling

Spining

0 komentarze:

Prześlij komentarz