2015/03/17

Warsaw Time!


Przyjedź, zobacz, zachwyć się i wróć. Warszawa, do której nigdy nie było po drodze wskakuje na pierwsze miejsce najlepszych miast Polski. Miano stolicy powinno zobowiązywać, i tak faktycznie jest.Nigdy nie maiłem okazji tak typowo zwiedzić Warszawy. Ostatni pobyt był krótszy niż czas spędzony na dojeździe do niej. Co więcej nigdy nawet za bardzo nie chciałem zwiedzać stolicy. Zawsze kojarzyła mi się ona z nudnym Pałacem Kultury i niczym poza tym.


Zobacz też: Gdańsk (cz1, cz2), Wrocław, Kraków

Jak się okazuje Pałace Kultury i Nauki na tle innych wieżowców przestaje być nudny, a podświetlony wieczorem, nawet zaczyna zachwycać...

Warszawa, Pałac Kultury

Pałac Kultury

Emilii Plater


Co więcej okazuje się z oprócz Pałacu Kultury w Warszawie można zobaczyć też inne "ciekawostki". I nawet deszczowa pogoda nie jest w stanie ich przyćmić. 

Stare Miasto, Warszawa

Pomnik Małego Powstańca
Mickiewicz, Kopernik czy Chopin, ich pomniki przy Tym wypadają co najwyżej średnio.


Grób Nieznanego Żołnierza


Nawiązując do sportowej części bloga.. Stadion Narodowy i tutaj sam jestem zdziwiony, nawet bez kibiców i murawy prezentuje się bardzo dobrze.

Stadion Narodowy

Stadion Narodowy


Jak pogoda już naprawdę nie dopisuje, zawsze można odwiedzić Centrum Nauki Kopernik. Godziny spędzone wśród wystaw potrafią dać w kość nawet najbardziej wytrwałym...

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik
Nie pamiętam co to było, ale wygląda fajnie ;D

Centrum Nauki Kopernik


Na koniec jeszcze Park Łazienkowski, pałac na wodzie -miód, ale i tak największą atrakcją są wiewiórki! 

Ogród Japoński

Wiewiórki

Amfiteatr4 komentarze: