2015/04/22

Ashley Kaltwasser, Bikini Olympia ostatnich dwóch lat.

Ashley Kaltwasser

Ashley Kaltwasser, Ms. Bikini Olympia 2013 i 2014 roku i Ms. Bikini International (Arnold Classic).Raz w miesiącu staram się robić wpis z mini galeriami zdjęć ciekawych sportowców, którzy startują bądź startowali w zawodach sylwetkowych. Byli już Arnold Schwarzenegger, Tom Coleman, Kevin Levrone, Frank Zane i właśnie się zorientowałem, że nie było jeszcze żadnej pani. Z racji tego, że Bikini Fitness przeżywa aktualnie na całym świecie wielkie boom, więc postanowiłem wspomnieć dzisiaj o kobiecie startującej właśnie w tej kategorii. Ashley Kaltwasser, dwudziestopięcioletnia dziewczyna, obecnie deklasuje wszystkie rywalki w największych i najważniejszych zawodach, m. in. Ms. Bikini Olympia i Ms. Bikini International.

Info dla wszystkich czytelniczek: Drogie panie taka sylwetka to rezultat przede wszystkim treningów typowo kulturystycznych. Sama bieżnia i rowerek to za mało:)

źr. zdjęć: prywatny profil Ashley na FB, bodybuilding.com, muscle.com i flex.online.com


4 komentarze:

  1. Ładna, ale te kulturystki mogą mieć sztuczne piersi?
    Pozdrawiam,
    http://fit-healthylife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Mogą, tak samo jak np tatuaże. Z tym, że z tego co kojarzę sędziowie mogą wtedy odjąć im punkty, za naruszenie symetrii;)

    OdpowiedzUsuń