2015/04/08

Eu4ya, Kongres Trendy i Innowacje. Co jeszcze na Fit-Expo 2015?

eu4ya

Eu4ya. Kongres Trendy i Innowacje. Konferencja -dietetyka, medycyna, biochemia, sport. To wydarzenia towarzyszące największym targom fitness w Polsce, Fit-Expo Poznań 2015. Do jakiej grupy odbiorców będą skierowane? O tym poniżej.

Eu4ya -Międzynarodowa Konwencja Fitness. Jedna z największych tego typu imprez w Europie, odbywać się będzie na sześciu halach od rana do wieczora, przez trzy dni targów! Wydarzenie to przede wszystkim skierowane jest do instruktorów i pasjonatów aktywności fizycznej.

Pełny program zajęć ---> TUTAJ

Zajęcia prowadzone przez trenerów najlepszych szkół fitness podczas trwania konwencji to w głównej mierze duża dawka wiedzy, zabawy i zdrowia zarazem. A więc połączenie przyjemnego z pożytecznym.


Kongres Trendy i Innowacje. Skierowany do właścicieli, managerów, pracowników siłowni i klubów fitness. Poruszać będzie tematy z zakresu marketingi, PR'u, również psychologii. Jeśli prowadzisz, lub planujesz otworzyć siłownie, dowiesz się m.in. jak pozyskać klientów i jak w przyszłości uniknąć ich utraty.

Więcej szczegółów ---> TUTAJ


Konferencja -dietetyka, medycyna, biochemia, sport. Poruszająca bardzo wiele zagadnień mających na celu wesprzeć i zmaksymalizować efektywność wysiłku fizycznego, którego podejmujemy się każdego dnia. Bardzo ważny temat żywienia w sporcie, który każdego dnia niesie coraz to nowsze porady. Jak w tym wszystkim się nie pogubić, co uznać z ważne, a jaką wiedzę skutecznie wyprzeć z głowy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań z pewnością usłyszeć będzie można na tym wydarzeniu. Konferencja skierowana dla trenerów, instruktorów, dietetyków i osób aktywnych fizycznie. 

Program ---> TUTAJ


fit-expo

Więcej informacji na temat Fit-Expo znajdziecie w TYM wpisie. Zapraszam do obserwacji bloga, a jeszcze w tym miesiącu KONKURS, o którym niedawno wspominałem. Tymczasem na zachętę mam trzy darmowe zaproszenia (jednodniowe) na targi Fit-Expo dla trzech wybranych osób, które zostawią pod tym wpisem komentarz!

Jeśli chcesz być na bieżąco, polub mój FanPage na Facebook'u jak i oficjalny FanPage targów i weź udział w wydarzeniu!

e-fit

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ćwiczę dopiero od roku i poszukuję różnych dziedzin aktywności fizycznej, a bycie na tych targach to chyba najlepsze miejsce do tego.....byłoby to moje pierwsze tego typu wydarzenie w życiu, gdzie również będę mogła się troszkę sprawdzić ;) pzdr

   Usuń
  2. No to co, pierwsze zaproszenie leci do Ciebie;)

   Usuń
  3. Suuuuper bardzo się cieszę...Dziękuję 😉

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Też bym tam chciał być 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może się uda z wejściówką tak jak i mnie.... 😉

   Usuń
  2. Proszę o odezwanie się do mnie na e-mail,abym mógł wysłać zaproszenie;)

   Usuń
 3. Impreza zapowiada się rewelacyjne... ale niestety... termin pokrzyżował mi plany ... mam nadzieje ze następnym razem tam sie spotkamy !:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym otrzymać bilet! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o odezwanie się do mnie na e-mail,abym mógł wysłać zaproszenie;)

   Usuń