2015/04/30

Trenuj, rywalizuj, stań się Niezniszczalnym!

Stać się niezniszczalnym!

Trenuj, rywalizuj, pokaż swój charakter, nie poddawaj się i brnij do celu! Dzisiaj kilka słów o Runmageddonie, co wyróżnia go od innych biegów i przede wszystkim jak się do niego przygotować?

Runmageddon to bieg, lecz nie taki zwykły, bo oprócz przebiegnięcia wyznaczonej liczby kilometrów, musimy jeszcze po drodze pokonać masę przeszkód. Pionowe ściany, przeszkody linowe, okopy, dużo wody, błota i ognia, istna szkoła przetrwania dla najtwardszych.

Najbliższa edycja Runmageddonu to bieg w Warszawie na dystansie 12 km z 40 przeszkodami. 

Jak się można domyśleć, ukończenie biegu to nie taka prosta sprawa, dlatego warto się do niego przygotować. I tutaj z pomocą przychodzi akcja Niezniszczalni, która swoje centrum projektu ma na portalu http://niezniszczalni.org/. Dlaczego warto tam zajrzeć? Witryna w jednym miejscu gromadzi kluby sportowe z kilkunastu miast Polski. Treningi crossowe, funkcjonalne czy np. outdoorowe w różnych częściach kraju skutecznie przygotują cię do Runmageddonu. Sam mam zamiar w najbliższym czasie udać się na taki trening w Trójmieście. I gorąco zachęcam wszystkich czytelników, aby także spróbowali, tym bardziej, że być może niedługo na blogu pojawi się możliwość wygrania darmowych wejściówek właśnie na taki trening w jakimś małym konkursie:)



Dodatkowo akcja Niezniszczalni to również porady trenerów i wyzwania, czyli filmiki użytkowników wykonujących dane ćwiczenie w jak najkrótszym czasie. Pokaż na co cię stać, pobijaj najlepszych, zdobywaj nagrody.




6 komentarzy:

 1. Te akcje Niezniszczalni strasznie mi się podobają :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza Ci się uczęszczać na jakieś treningi?;)

   Usuń
 2. Ja z chęcią bym wzięła udział, lubię się sprawdzać, ale ostatnio podupadłam na zdrowiu. Jakieś bakterie się namnożyły w gardle,(byłam leczona antybiotykami "na oko"- taki świetny lekarz), one osłabiły mój układ odpornościowy, jednym zdaniem mała masakra :( Mój priorytet to się w końcu wyleczyć a potem można działać :D Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie lubię lekarzy i leków, unikam jak ognia;p Na szczęście mam patent, który nie zawodzi. Na przeziębienie cała cytryna obficie polana miodem, dwa razy dziennie, choroba nie ma szans;)

   Usuń
 3. Bardzo mi się to podoba :) Chętnie w przyszłości wybiorę się na taki runmagedon :)

  OdpowiedzUsuń