2015/05/19

Czerp inspirację z otaczającego Cię świata!

Czerp inspirację z otaczającego Cię świata!

Czerp inspirację z otaczającego Cię świata! Szukasz motywacji do treningu, nauki czy pracy? Nie daj się zaszufladkować, chwytaj pozytywne impulsy z każdej możliwej "kategorii" życia!Po targach Fit-Expo (relacja wkrótce), jestem cały nabuzowany motywacją. Mam wrażenie, że wszystko dookoła, chce dopingować mnie do ruszenia dupy stąd gdzie jestem i pójścia tam, gdzie chcę być! I o to właśnie chodzi! W niedziele inspirował mnie klimat targów i ludzie pełni pasji do sportu. Później muzyka, nagle każdy kawałek ma to coś, Zdjęcia, filmiki i otaczający świat. Wszystko może motywować, zależy tylko, od której strony na to spojrzymy. My sami jesteśmy panami własnego życia i to od nas zależy jak to życie przeżyjemy! Czerp inspirację ze świata, schowaj narzekanie do kieszeni i odważ się marzyć i ryzykować!


Na koniec tej krótkiej myśli chciałbym polecić wszystkim kanał na  YouTube (DEVINSUPERTRAMP), który motywuje mnie do pracy za każdym razem, gdy go przeglądam. Pozdro!


6 komentarzy:

 1. W takim razie oby tak dalej :) trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!;) Musimy sami się wziąć za siebie, nikt za nas tego nie zrobi ;)

   Usuń
 2. wow, oglądam te filmiki to normalnie...WOW! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam przejrzeć jeszcze kanał:) Połączenie profesjonalizmu z dobrą zabawą, widokami i muzyką.

   Usuń
 3. Uwielbiam tych szalonych ludzi. Wiesz, ze sa wariatami, ale i tak chcesz być na ich miejscu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Juz nie wspomnę o krajobrazie jaki im zawsze towarzyszy;) w tym przypadku zazdrość to już coś naturalnego;)

   Usuń