2015/05/04

Znani i lubiani na Fit-Expo! + Konkurs!


Im bliżej do targów, tym zwiększa się liczba atrakcji dla odwiedzających. Na Fit-Expo nie zabraknie znanych i lubianych osobistości świata sportu! O kim dokładnie mowa? Michał Karmowski
Prężnie działający w social mediach, trenuje, edukuje i przede wszystkim motywuje. Trener personalny, instruktor i wykładowca w ECS. W karierze kulturystycznej dorobił się takich osiągnięć jak Mistrzostwo i Puchar Polski federacji NAC, a na Mistrzostwach świata tej samej federacji zajął V miejsce. 


Marek "Oley" Olejniczak
Potężny gość z wieloletnim doświadczeniem w sportach siłowych, z sukcesem prowadzi szkolenia i warsztaty treningowe. Jeden z najlepszych Polskich kulturystów, Mistrz świata w Kulturystyce federacji IFBB w 2012 roku. Zdobywca kontrowersyjnego IV miejsca (powinno być podium) na Amateur Mr. Olympia 2014  w Moskwie.
Bartosz Guran
Kulturysta, trener kulturystyki, dietetyk, a także instruktor sportów walki. Czterokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski w Kulturystyce w latach 2006, 2008, 2009 i 2013. Dwa tygodnie temu na Mistrzostwach Polski w Kielcach zajął również wysokie V miejsce. Wszystkie medale zdobywał zawsze w tej samej kategorii do 100 kg. 


Borys Mańkowski
Tym razem coś dla fanów sztuk walki. Polski zapaśnik i zawodnik MMA. Aktualny mistrz federacji KSW w wadze półśredniej. Jak sam o sobie pisze na Facebooku, "przyszły mistrz UFC!"


Paweł Nastula
Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać. Judoka, którego największym osiągnięciem było zdobycie złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku. Trzykrotnie stawał na podium Mistrzostw świata, z czego dwa razy wywalczył złoto. Trzykrotny mistrz Europy i aż trzynastokrotny mistrz Polski. W ostatnich latach zawodnik MMA.Jak widać impreza zapowiada się ciekawie, trzeba tam być. Dlatego specjalnie z tej okazji KONKURS. Do wygrania darmowe wejściówki na targi Fit-Expo! Co trzeba zrobić, żeby wygrać zaproszenie? Sprawa jest bardzo prosta, wystarczy wejść na mój FP na Facebooku, I pod wpisem "Targi Fit-Expo Poznań 2015, KONKURS!" zostawić komentarz "Fit-Expo!" 10 rozlosowanych osób otrzyma darmowe, jednodniowe zaproszenie na targi. Koniec konkursu i wyniki do południa 6.05.2015.


Więcej o Fit-Expo:

5 komentarzy:

 1. ech, tak mnie kuszą te targi, a do poznania daleko! :/

  OdpowiedzUsuń
 2. No to się widzimy 17 go :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety mam do Poznania za daleko, a wszystkie wokoło kusza mnie niezmiernie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam, Poznań dość dobrze skomunikowanie miasto z resztą Polski:p

   Usuń