2015/11/29

Paige Hathaway - galeria

Paige Hathaway - galeria

Paige Hatha­way, ame­ry­kań­ska fit­ness model. W Pol­sce znana głów­nie z social mediów. Kilka dni temu, za oce­anem zro­biło się o niej gło­śno za sprawą pew­nego zdję­cia. Kon­tro­wer­sja? Oceń­cie sami.


Paige Hatha­way, zanim zago­ściła w fit­ness mode­lingu, wcze­śniej rywa­li­zo­wała na sce­nach spor­tów syl­wet­ko­wych. W swoim pierw­szym star­cie na Ron­nie Cole­man NPC (druga naj­po­pu­lar­niej­sza fede­ra­cja po IFBB w Sta­nach Zjed­no­czo­nych) zdo­była dru­gie miej­sce. Kolejne starty nie przy­nio­sły jej wygra­nych, ale oka­zały się bar­dzo pomocne w póź­niej­szej karie­rze fit­ness model.


Galerie z innymi ciekawymi postaciami sportów sylwetkowych znajdzie pod tagiem "galeria", zapraszam!


Paige kontrewersyjne zdjęcie

Powyż­sze „kon­tro­wer­syjne zdję­cie”, o któ­rym wspo­mnia­łem wcze­śniej, zdo­było setki tysięcy fanów i zostało okrzyk­nięte ide­ałem kobie­cej syl­wetki. Zaś z dru­giej strony posy­pały się hejty, a że „to już za bar­dzo” i że „mię­śnie jak u faceta”… Według mnie syl­wetka ze zdję­cia jest rewe­la­cyjna. Mięśnie uwydatnione, ale nie przerośnięte, a co Wy sądzi­cie?Źródło zdjęć i jednocześnie oficjalny profil Paige na Facebook'u.


2 komentarze:

 1. Bardzo kontrowersyjne zdjęcie.
  I rzeczywiście od ideału kobiecości bardzo dalekie.
  Od ideału rozumianego jako ciało kobiece w formie _optymalnej_ do tego, do czego zostało stworzone.
  Przede wszystkim- za mało tłuszczu. Po prostu.
  Światek fit jakoś zapomina, ze _zdrowy_ % tłuszczu w ciele kobiety, jest o wiele wyższy niż u mężczyzny. 20% to zdrowa, _chuda_ kobieta w doskonałej formie.

  Niestety, jakby tym paniom fit zabrać chirurgię plastyczną i estetyczną, środki hormonalne, to już by takiego szału i zachwytu najczęściej nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po części sie zgadzam, choc uważam tez, ze jednak ta "granica" fit wygladu powoli sie zmienia. "Zdrowa" kobieta sprzed np. dwoch lat, teraz wyglada trocha inaczej.
   Mimo wszystko dzieki za wyczerpujaca opinie!:)

   Usuń