2016/02/28

Fit Festival 2016 -relacja z imprezy!

Fit Festival 2016 -relacja z imprezy!

Za nami druga edycja Fit Festivalu odbywającego się w Gdańsku. Chyba nikt się nie spodziewał, tak udanej imprezy i tak wielkiego zainteresowania. Najwyraźniej targi połączone z przeróżnymi zawodami sportowymi to klucz do sukcesu. 

Kevin Levrone Pro Classic, Debiuty Kulturystyczne, Cross Baltic Challenge, MMA, StrongMan, siłowanie się na rękę, wyciskanie sztangi na ławce płaskiej, maratony fitness, warsztaty no i oczywiście same targi. Tak dużej i tak różnorodnej imprezy w Polsce nie było. Jeszcze rok temu Fit Festival był dość przeciętną imprezą. Teraz jest zupełnie inaczej, przewrót o 180 stopni. Przy takim tempie rozwoju za rok Gdańskie AmberExpo może okazać się za małe.

Cztery wielkie hale, po brzegi zapełnione imprezami, wystawcami no i oczywiście zwiedzającymi to naprawdę świetny wynik. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od ciuchów, przez suplementy, po sprzęt, a także jeszcze różne inne ciekawostki związane z tematyką targów. Widok z balkonu na hale nr 1 i 2, jak widać tłumy ludzi. 
Tak jak w zeszłym roku wielkie zainteresowanie Debiutami Kulturystycznymi. Nad publicznością plakaty z gwiazdami Kevin Levrone Pro Classic, czyli gali kulturystyki zawodowej. 

Na targach nie zabrakło znanych i lubianych, m.in. Michał Karmowski, Warszawski Koks, czy Michał Materla. Na zdjęciu po lewej stronie za moimi plecami Johnnie Jackson, który również startował w Levrone Pro Classic. 


Tak jak pisałem wcześniej Fit Festival to nie tylko targi i kulturystyka, to również Cross Baltic Challenge, wyciskanie sztangi, siłowanie się na rękę czy również zawody StrongMan.Duża liczba wystawców i szereg atrakcji dla zwiedzających to zdecydowanie wielki progres w porównaniu z ubiegłym rokiem.  -> Sprawdź jak Fit Festival wyglądał rok wcześniej!

Jakby atrakcji było mało, tegoroczny Fit Festival to również maratony fitness, MMA, a także warsztaty.


Podsumowując, Fit Festival 2016 to zdecydowanie udana impreza na wysokim poziomie. Mam nadzieje, że kolejna edycja będzie jeszcze bardziej okazała, z większą liczbą wystawców, których w tym roku i tak było bardzo dużo.

PS. Jeśli ktoś wie ile waży sztanga na zdjęciu głównym proszę o info, bo nie mogę się doliczyć (została wyciśnięta 10 razy :D ).


5 komentarzy:

 1. Byłem! Właśnie wróciłem do domu. Świetna impreza! A jeśli chodzi o sztangę to uwaga, uwaga jestem ekspertem (byłem, widziałem, wyciskałem:D) więc tak... siwe 15 kg, czerwone 5kg, zielone 10kg, sztanga 20kg . 4x15 + 2x5 + 2x10 + 20 = 110 kg. Dobry wynik, niedługo Cię dogonię. Piona!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) Dzięki wielkie, początkowo myślałem, że to 100 kg, bo dość lekko poszło mi te 10 powtórzeń, ale widząc, że zielone ważyły 10 kg, a szare ze względu na grubość napewno musiały ważyć więcej, to jakbym nie liczył, 100 nie chciała mi wyjść :P
   Życzę sukcesów w na treningach i pozdrawiam!

   Usuń
 2. Motywator świetny by pójść na siłownie w rashguardzie. Nie chodzę już od 3 tygodni. TO bardzo źle dla mnie. Pozdrówka !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest jakis pomysl ;) 3 tyg to juz duzo, zycze powodzenia w powrocie ;)

   Usuń
 3. A miejscówkę na imprezę dla firmy w Krakowie? Gdzie polecacie się wybrać? Ten kierunek - https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/ ? Ewentualnie - gdzie jeszcze, żeby wszystko było w porządku?

  OdpowiedzUsuń