2016/02/08

Umięśnione zwierzęta, one są już gotowe na sezon, a Ty?

Umięśnione zwierzęta, one już są gotowe na sezon, a Ty?

Umięśnione zwierzęta, które w stu procentach wypełnimy postanowienia noworoczne. Dla nich lato może zacząć się jutro, a jak to wygląda u Ciebie?


No właśnie, podczas gdy Ty walczysz o dobry wygląd (chyba że już dałeś sobie spokój), meczysz się każdego dnia, aby jako tako wyglądać na lato. To w tym samym czasie, niektóre zwierzęta, mają na to całkowicie wywalone, a i tak wyglądają lepiej! Tak, zostałeś oficjalnie zawstydzony przez krowę i jeszcze kilka innych zwierząt...

Wpis ma charakter żartu, natomiast same zwierzęta i ich muskulatura są prawdziwe. 


Jak dla mnie, zdecydowanym nr 1 wśród umięśnionych zwierząt są krowy z dwóch powyższych zdjęć. Co ciekawe, nie są one na sterydach, ani nikt nie grzebał w ich DNA. To po prostu taki gatunek "super krów", o którym więcej można się dowiedzieć od google, wpisując "belgian blue".
Kolejne umięśnione zwierze z bicepsami jak Hardkorowy koksu to Roger. Roger jest kangurem, a jego plany treningowe i filmiki jak ćwiczy znajdziecie po linkiem www.rogercwiczybicki.pl Tutaj forma dopięta na ostatni guzik, aczkolwiek nie wykluczam stosowania dopingu, albo przynajmniej kreatynki...Na koniec lekko "zalany", ale w stu procentach naturalny Pan Goryl. Nie ma co ukrywać, czarni zawsze mieli lepsze predyspozycje do uprawiania sportów siłowych. 


7 komentarzy:

 1. Mnie te zdjęcia trochę odstraszyły...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to naturalny widok do jakiego przywykliśym, a więc może też odstraszać ;)

   Usuń
 2. Super zdjęcia, najlepszy jest kangur :-)

  Zapraszam do siebie: http://www.fitnesswomen.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy tylko mnie przeraża taki widok? Czy to w ogóle jest zdrowe i bezpieczne dla życia i zdrowia tych zwierzaków? Jakim cudem dzieje się tak, że one tak wyglądają? My mamy dużego psiaka, ale nie wyobrażam sobie, aby wyglądał w taki sposób. W ogóle co do psiaka, to muszę mu kupić nowe legowisko, ale nie mam czasu biegać po sklepach, więc kupię dla niego coś online. Już nawet widziałam odpowiednie legowiska w bardzo dobrej cenie, na stronie https://petinio.com/ . Śmiało zerknijcie sobie, jeśli też macie psiaki w domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojoj, coś strasznego. Myślę, że to mimo wszystko jest tylko fotomontaż. Mój pies lubi być aktywny, ćwiczy ze mną ale nie widać u niego zarysu mięśni. Za to jest okazem zdrowia, jak chodzimy na kontrolne badania to nasza weterynarz jest w szoku, że mimo wieku tak dobrze się trzyma. Opłacam https://pethelp.pl/ pakiet medyczny dla niego. Wolę dmuchać na zimne i kontrolować, badać. A i drobne zabiegi mam zapewnione w abonamencie.

  OdpowiedzUsuń