2016/09/08

Trening FBW z pasami treningowymi!

Trening FBW z pasami treningowymi!
Trening FBW z pasami treningowymi w domu, parku, na plaży, czy chociażby nawet na siłowni. Uniwersalny sprzęt i duży zakres ćwiczeń pozwoli nam na zrobienie dobrego treningu, gdzie tylko zechcemy.

"Gym Is Everywhere" z pasami treningowymi trudno się z tym zdaniem nie zgodzić. Jest to sprzęt na tyle wszechstronny pod względem ćwiczeń, jakie możemy na nim wykonać, a także miejsca, do jakiego możemy go zamontować, że w praktyce, siłownia naprawdę jest wszędzie. Jak już nie raz pisałem, dla mnie trening na świeżym powietrzu w blasku promieni słonecznych to coś pięknego. Jeszcze jeśli jest jakiś zbiornik wodny w pobliżu, cóż polecam!

W tym sezonie używałem swoich pasów treningowych w różnych miejscach, ale najczęściej była to plaża w Sopocie co wiedzą wszyscy, którzy obserwują mnie na Instagramie (przy okazji #FollowMe!). W związku z tym nie mogło być inaczej, materiały w postaci zdjęć do tego wpisu, właśnie z tego miejsca! Lecimy!FBW z pasami treningowymi

Nogi

przysiady na jednej nodze z trx

przysiady na jednej nodze z trx


Plecy 
-Podciąganie tułowia w podporze /4 serie

podciąganie tułowia w podporze z trx

podciąganie tułowia w podporze z trx


Klatka piersiowa
-Pompki /4 serie

pompki z trx

pompki z trx


Barki
-Odwrotne rozpiętki w podporze /4 serie

odwrotne rozpiętki z trx

odwrotne rozpiętki z trx


Triceps
-Prostowanie ramion nad głową /3 serie

prostowanie ramion z trx

prostowanie ramion z trx


Biceps
-Uginanie ramion w podporze /3 serie

uginanaie ramion z trx

uginanaie ramion z trx


Brzuch
Dodatkowo można jeszcze dorzucić jedno ćwiczenie na brzuch, np. przyciąganie kolan do klatki piersiowej w podporze jak do pompki, nogi zaczepione o pasy treningowe.podciąganie na drążku do karku

Jeśli mamy możliwość (ja miałem) można dorzucić jeszcze podciąganie na drążku, pompki na poręczach i przyciąganie kolan do klatki piersiowej w zwisie na drążku, z tym że wtedy musimy zmniejszyć liczbę serii w wyżej wymienionych ćwiczeniach. To byłoby na tyle, zerknij jeszcze na poniższą ofertę TRX i owocnych treningów!


0 komentarze:

Prześlij komentarz